۸ اسفند ارتقاء سرور

عرض ادب و احترام باتوجه به روند رو به رشد مشترکین هاستینگ و نمایندگی «پرشین سرور دانلود» ، این مجموعه خود را ملزم و متعهد به ارائه سرویس مطلوب و با کیفیت می داند.طبق بررسی های انجام شده ،سِرور ... بیشتر »

۵ فروردین ساعت کاری ایام نوروز

درودضمن تبریک سال نو ساعت کاریاز 1 الی 4 فروردین از ساعت 9 الی 13 و از ساعت 21 الی 24از 5 الی 11 فروردین از ساعت 9 الی 16 و از ساعت 21 الی 24از 12 الی 13 از ساعت 9 الی 13 و از ساعت 21الی 24در تاریخ 5 فروردین به علت ... بیشتر »

۳ اسفند تغییر وب سرور NGINX به LITESPEED

تغییر وب سرور NGINX به LITESPEED
لذا با خریداری منابع و لایسنس های معتبر شاهد سرعت لود سایت های خود هستید.
قطعی آنچنانی نداشته ایم فقط برای کمتر از یک ساعت قطعی داشته ایم.

۳ اسفند اخطار

دروداضافه شدن یک بند به قوانین:مشترکی که نیاز به نصب SSL دارد باید آی پی اختصاصی خریداری کند.در صورت عدم توجه به این بند سایت و هاست بسته و هیچ بکاپی داده نمیشود و ملزم به پرداخت جریمه می باشد.در ... بیشتر »

۶ تیر شناسه NIC

قبل از خرید دامنه IR  برای خود شناسه NIC ثبت کنید.

۶ تیر هدیه

به مناسبت افتتاح رسمی سایت پرشین سرور هاست به مدت یک ماه به 25 نفر یک هاست با فضای 150MB با پهنای باند 15گیگ در ماه اهدا می شود. ماه دوم را شاید شما پرداخت کنید!!!! پس از عضویت در سایت با تیکت پشتیبانی ... بیشتر »

۲۱ اردیبهشت خدمات نرم افزاری آنلاین و فروش هاست و نصب اسکریپ

 کاربران عزیز و مهمان های عزیز سایت در هر بخشی که نیاز به کمک داشته باشید و در صورت توان انجام کار به شما عزیزان کمک خواهیم نمود . در بخش نرم افراری بصورت آنلاین و با نرم افرار TeamViewer به شما کمک ... بیشتر »

۲۱ اردیبهشت ترکیب Nginx با Apache

بسیاری از اسکریپت ها و وب سایت ها  باApache  کمی، در اجرا با مشکل روبرو هستند، بسیاری از وبمسترها قابلیت هایی که به کمک htaccess نصیبشان می شود را به کمی سریعتر لود شدن تصایر سایتشان می پسندند. از این ... بیشتر »

۲۱ اردیبهشت تفاوت های Apache با Nginx

Apache  یک وب سرور Process-Based در حالی که Nginx یک وب سرور Event-Based بهمین دلیل Nginx سریعتر از Apache است. به ازای درخواست های HTTP مشابه وب سرور Nginx حافظه رم کمتری مصرف می کند، از طرفی دیگر Apache نظر به عمر طولانی تر ... بیشتر »

۲۱ اردیبهشت وب سرور Ngnix

وب سرور Nginx با اینکه حجم کمی دارد اما کارایی بسیار بالایی دارد. وب سرور Nginx تحت لایسنس BSD و از سال 2007 در سطح وب به صورت گسترده منتشر شده است.از بزرگترین مزیتهای وب سرور Nginx پشتیبانی بسیار عالی از ... بیشتر »

Powered by WHMCompleteSolution